Strona głównaOgródAutomatyczne kosiarki do trawy

Automatyczne kosiarki do trawy

Zrobotyzowane kosiarki do trawy są kolejnym na świecie sposobem na zmianę stylu życia. Pomyśl o tym, ile razy chciałeś wyjechać na weekend lub udać się na jakieś wydarzenie, ale praca na podwórku utrzymywała cię z domu? Nie mogę powiedzieć, ile wycieczek przegapiłem.

Zautomatyzowane kosiarki do trawy mogą kosić podwórko, wracać do ładowarki i ponownie wycofywać się bez udziału człowieka. To duży krok naprzód od zaledwie dwóch, trzech lat temu.

Lokalne zautomatyzowane kosiarki do trawy pracują na bateriach, więc nie używają gazu ani oleju. Są prawie bezobsługowe, z wyjątkiem okazjonalnej wymiany ostrzy. Są wodoodporne i nie rdzewieją.

Drut obwodowy, podobnie jak niewidoczne ogrodzenie dla psa, jest umieszczony wokół podwórza, aby zdefiniować obszar koszenia. Ogrody, kwietniki i drzewa mogą być również łatwo chronione. Umiejscowienie drutu nie jest trudne, możesz zrobić DIY lub go profesjonalnie zainstalować. Drut można zakopać do głębokości 2 cali.

Kosiarki zautomatyzowane muszą wyczuć obecność drutu wokół nich. Jeśli kosiarka powinna w jakiś sposób przekroczyć granicę, natychmiast się wyłączy, więc nie musisz się martwić, że spłynie po ulicy (w przeciwieństwie do twojego psa).

Możesz ustawić czas, w którym będą kosić. Ponieważ są ciche i nie muszą oglądać podwórka, można je uruchomić w nocy, gdy wszyscy są w domu lub nawet śpią.

Zgodnie z harmonogramem odejdą od ładowarki i zaczną kosić. Kiedy przejdą przez drut lub do obiektu, odwrócą się i pójdą w innym kierunku. Niektóre kosiarki stosują losowy wzór, podczas gdy inne kręcą się tam i z powrotem. Kiedy bateria się wyczerpuje, odszukują przewód obwodu i podążają za nim z powrotem do ładowarki. Wszystkie kosiarki zrobotyzowane dostępne obecnie na rynku wykonują bardzo dobrą robotę, obejmując podwórko i nie pozostawiając nieobrobionych łat.

Upewnij się, że kosiarka zautomatyzowana, którą jesteś zainteresowany, sama wraca do ładowarki, a dodatkowy koszt będzie tego wart. Czujnik deszczu jest niezbędny, niektóre kosiarki są ciężkie i mogą utknąć w miękkich obszarach.

Zrobotyzowane kosiarki są teraz przydatne i praktyczne. Wciąż są dziwactwem, więc jeśli ktoś oczekuje, że sąsiedzi przybywają z bloków, aby obejrzeć, jak to działa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne