Strona głównaOgródGotowe płoty z paneli na Twoją posesję

Gotowe płoty z paneli na Twoją posesję

Co to są ogrodzenia panelowe oraz dlaczego są tak chętnie wybierane przez inwestorów? Gdzie można nabyć oraz jak złożyć takie konstrukcje?

Poznaj zalety systemowych płotów z paneli oraz przekonaj się, że znakomicie będą pasować także do Twojej posesji. Te wytrzymałe, estetyczne i proste w montażu ogrodzenia są jednym z najtańszych sposobów na postawienie płotu na działce.

Ogrodzenia panelowe, czyli zestaw gotowy do montażu

Zamiast zlecać opracowanie projektu płotu przez architekta, a następnie wykonanie elementów ogrodzenia w zakładzie rzemieślniczym, możemy zdecydować się na zakup gotowych zestawów ogrodzeniowych w sklepie budowlanym, specjalistycznej hurtowni lub bezpośrednio u producenta. Na plac budowy zostanie dostarczony wówczas komplet niezbędnych do postawienia płotu elementów, na które składają się przęsła, słupki, wsporniki oraz drobne akcesoria montażowe i wykończeniowe. Wszystkie części znakomicie do siebie pasują, dzięki czemu budowa płotu jest bardzo łatwa – możemy wykonać ją samodzielnie. Ogrodzenia panelowe możemy też uzupełnić o pasujące do całości skrzydła bramowe i furtki. W sprzedaży dostępne też są specjalne prefabrykowane podmurówki, które mogą zastąpić murowane fundamenty.

Zalety ogrodzeń panelowych

Łatwy montaż to nie jedyna zaleta ogrodzeń panelowych. Takie konstrukcje są też znacznie tańsze od płotów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Dotyczy to zarówno zakupu materiału, jak i procedury projektowania i budowy. Ogrodzenia panelowe są ponadto bardzo wytrzymałe. Nie tracą walorów użytkowych pod wpływem niekorzystnych czynników pogodowych oraz dobrze opierają się naprężeniom i uszkodzeniom mechanicznym. W razie uszkodzenia jednego z elementów, np. słupka ogrodzeniowego lub przęsła ogrodzeniowego, możemy go łatwo wymienić. Do tego takie konstrukcje nie wymagają intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych – będą dobrze służyć przez wiele lat. Ogrodzenia panelowe dostępne są w wielu różnych odsłonach, dzięki czemu możemy je łatwo dopasować do typu zabudowy oraz funkcji, jakie mają pełnić. Do wyboru mamy szereg wersji stylistycznych, wymiarów oraz kolorów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne