Strona głównaWnętrzaNaklejki na drzwi

Naklejki na drzwi

Dla wielu osób drzwi wydają się być elementem niesamowicie trudnym do udekorowania. Na całe szczęście istnieją jednak sposoby na to, aby nadać charakteru nawet na pozór zwykłym drzwiom. Dzięki prostym trikom staną się one o wiele ciekawsze i dopasują się do klimatu panującego w danym wnętrzu. 

W jaki sposób można ozdobić drzwi?

W tym przypadku sprawdzą się naklejki na drzwi. Dostać je można w wielu wzorach oraz kolorach, co sprawia, że każdy znajdzie model idealny dla siebie, który znacząco ożywi nawet najnudniejszy kolor drzwi. Naklejki na drzwi Tulup są rozwiązaniem niesamowicie nowoczesnym i stosowane są dopiero od pewnego czasu. Mimo to nie brakuje producentów, którzy oferują je w swoich sklepach. Zdecydować można się na gotowe naklejki, ale coraz popularniejsze staje się także wykonywanie naklejek według własnego projektu. Wystarczy udać się do drukarni, która ma swojej ofercie możliwość wykonywania naklejek. Wtedy w formie naklejki można stworzyć na przykład swoje zdjęcie lub obraz. Gotowy element można nakleić na wybrane drzwi.

Na jaki wzór się zdecydować? Które z nich są modne?

Oczywiście wszystko najbardziej jest zależne od charakteru pomieszczenia. W sypialni z reguły sprawdzą się ciepłe i delikatne kolory i gładkie wzory. Dobrym wyborem będzie więc naklejka jednokolorowa, ale oczywiście zdecydować się można także na delikatny wzór, taki jak motywy kwiatowe, czy gradienty. W sklepach znaleźć można także wiele naklejek, które powstały w wyniku wymieszania różnych odcieni, co jest niezwykle oryginalne. Takie tęczowe motywy sprawdzą się, zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziecięcym. We wnętrzach nowoczesnych doskonale wyglądać będą motywy geometryczne lub czarno-białe.
Jeśli chodzi o pozostałe wnętrza, najlepiej dobierać naklejki na drzwi pod kątem tego, co się w nich znajduje. Naklejki mogą być także świecące w nocy, błyszczące lub brokatowe. Takie oryginalne motywy sprawią, że cała przestrzeń od razu nabierze unikatowego charakteru, a same drzwi staną się głównym, oryginalnym dodatkiem.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne