Strona głównaUncategorizedPojazdy ssąco-płuczące

Pojazdy ssąco-płuczące

Pojazdy komunalne ssąco płuczące to widok, który na stałe wpisał się w krajobraz miast. Dbałość o studzienki oraz kanalizację to zagadnienie z jakim w dzisiejszych czasach musi zmierzyć się każde miasto. Jakie pojazdy komunalne możemy spotkać na naszych drogach? Czym się charakteryzują? Zapraszamy do lektury.

Popularne marki pojazdów komunalnych to Kaiser oraz Kanro. Firmy te oferują pojazdy ssąco-płuczące o zastosowaniu miejskim. Modele z jakimi możemy się spotkać to Kaiser Auastar, Kaiser Eco Kaiser 3.0, Kaiser Eco-Combi, KaiserCity Cleaner, Kaiser Elegance 2.0, Kasier Twister, Kanro Kombi 1500, Kanro Kombi 3000 oraz Kanro Kombi 5000. Fotografie oraz dokładny opis pojazdów komunalnych możecie znaleźć Państwo na https://kanro.pl/produkty/pojazdy-komunalne/

Odzyskiwanie wody

Obecnie kluczową kwestią na rynku pojazdów komunalnych jest system odzyskiwania wody. Dzięki systemowi odzyskiwaniu wody pojazd może być znacznie ekonomiczniejszy i wygodniejszy podczas codziennej służby. Na czym polega system odzyskiwania wody? Jest to rozwiązanie, które polega na oddzielaniu wody od pobieranego osadu. Pozyskiwana woda jest uzdatniana i wykorzystywana na bieżąco. Dzięki czemu pompa zainstalowana w pojeździe komunalnym może działać bez przerwy. W połączeniu z dużą pojemnością pojazdu (nawet do 16 500l) uzyskujemy maszynę, która niemal bez przerwy może pracować na wysokich obrotach.

Na co zwrócić uwagę kupując pojazd komunalny?

Z jakich elementów składa się pojazd komunalny? Przede wszystkim poza systemem odzyskiwania wody, kluczową kwestią jest wielkość zbiornika. Małe maszyny mogą mieć zbiornik mieszczący około 1000l natomiast duże wersje kombi to nawet kilkanaście tysięcy litrów w jednym zbiorniku. Ponadto warto zwrócić uwagę na pompę ssącą. To właśnie od niej zależy wydajność przeprowadzania procesu ssąco płuczącego. Na pewno uwadze nie może umknąć silnik. Same gabaryty pojazdu także powinny mieć kluczowe znaczenie, gdyż zbyt duży model pojazdu nie pasuje do miast w których występują wąskie drogi.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne