Strona głównaBudownictwoStalowe rynny dachowe

Stalowe rynny dachowe

Istnieją znaczące różnice pomiędzy materiałami z jakich wykonane są systemy rynnowe. Chodzi o ich trwałość, skuteczność odprowadzania wody oraz konserwację. Aluminium to najczęściej używany materiał. Jest lekki, tani i zazwyczaj łatwy w instalacji, podobnie jak winyl. Cynk i miedź są materiałem długotrwałym, ale drogim i trudniejszym w montażu niż aluminium i winyl. Z kolei stalowe rynny deszczowe wyróżniają się trwałością, dzięki czemu wytrzymują ekstremalne warunki pogodowe. Są bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ nie muszą być wymieniane tak często.

Rynny stalowe marki Galeco, posiadają cztery warstwy ochronne, przez co zabezpieczają rynny przed różnorodnym wpływem czynników zewnętrznych. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm, dzięki czemu ich trwałość jest trzykrotnie wyższa, niż w przypadku aluminium. Jako eksperci na rynku, producent gwarantuje wyższą wydajność w odprowadzaniu wody. Innowacyjny kształt rynien Galeco, zabezpiecza przed przelewaniem wody, nawet podczas obfitych opadów.

Dla wszystkich tych, którzy polubili wersje rynien półmatowych, firma wprowadziła nowość! Od teraz do systemu Galeco STAL w rozmiarze 135/90, można wybrać nowe wersje kolorystyczne. Są to czarny, grafit oraz czekoladowy brąz.

Ostatecznie, to właściciele domów muszą podjąć decyzję o wyborze właściwego typu rynny. W dzisiejszych czasach, stal może okazać się jedną z lepszych dostępnych opcji. Zapewnienie prawidłowo funkcjonujących rynien to priorytet, który chroni integralność całej struktury mieszkalnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat stalowych rynien marki Galeco, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 12 258 32 00 oraz adresem e-mail: galeco(at)galeco.pl.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne