Strona głównaBudownictwoDlaczego warto zamieszkać w bliźniaku?

Dlaczego warto zamieszkać w bliźniaku?

Polacy uciekają z wielkich miast i coraz chętniej przeprowadzają się na ich obrzeża. Mamy dosyć zgiełku, wszechobecnego pośpiechu i małych, ograniczonych przestrzeni. W domu chcemy się relaksować i być bliżej natury. Właśnie to zapewniają nieruchomości wybudowane na przedmieścia.

Polacy zauważyli niewątpliwą zaletę nabywania nieruchomości pod miastami. Cieszy cena, bo za taką o sporo większym metrażu, ale w lokalizacji dalszej od centrum metropolii, trzeba zapłacić dokładnie tyle, ile za małe mieszkanie. Lokum o powierzchni około 50 metrów kwadratowych można spokojnie zamienić nawet na dom. Lomianki są świetnym przykładem budownictwa na obrzeżach Warszawy, gdzie nieruchomości dają najlepszy komfort mieszkania.

Coraz więcej osób wybiera bliźniaki. Łomianki również oferują takie inwestycje. To namiastka domu wolnostojącego, która daje doskonałe warunki do prowadzenia codziennej aktywności. Duży metraż, wygodny garaż, piwnica, spory ogródek, to niewątpliwe zalety, na które nie zawsze można liczyć w mieście. Jeśli jeszcze w drugiej części takiej nieruchomości trafią się sąsiedzi, którzy już niedługo staną się najlepszymi przyjaciółmi, czego chcieć więcej?

Bliźniaki oferowane pod miastami cieszą się dużym powodzeniem, za to bloki w centrum metropolii odchodzą w zapomnienie. Warto dodać, że mieszkańcy miejscowości nieopodal stolicy mogą liczyć nie tylko na spokój, ciszę i możliwość grillowania we własnym ogródku. Cieszy również doskonała infrastruktura, brak korków, bliskość sklepów, aptek, szkół, przychodni, obiektów sportowych.

Nieruchomości podwarszawskie są lepszym rozwiązaniem dla młodych rodzin i tych, którzy szukają swojego azylu. Nawet najpiękniejsze mieszkanie w centrum głośnego miasta nie może się równać z przestrzenią, swobodą i spokojem, jakie oferowane są na przedmieściach. Jeśli oba typy nieruchomości oferowane są mniej więcej w tej samej cenie, nie ma powodu, by stawiać na lokum, w którym inwestor będzie się czuł po prostu źle.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne