Strona głównaMebleLady recepcyjne

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne to meble biurowe, które w sposób wyjątkowy spełniają funkcję reprezentacyjną. Odpowiednio zaaranżowane biuro lub pomieszczenie recepcyjne przekłada się na to jak firma jest postrzegana przez gości oraz klientów.  W niniejszym artykule chcemy przyjrzeć się rodzajom lad recepcyjnych.

Lady recepcyjne dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych

Nowoczesne biura są przestrzenią, która stanowi znakomite pole do popisu dla projektantów wnętrz. Jakie elementy tworzą ladę recepcyjną nowoczesną? Projektując biuro warto zainteresować się ladą z frontem pokrytym szkłem. Podkreśleniem spektakularnego efektu jest cokół lady podświetlony diodami LED.

Lady recepcyjne dla hoteli

Lada recepcyjna jest prawdziwą wizytówką hotelu. To właśnie recepcja jest miejscem, które robi przysłowiowe „pierwsze wrażenie na gościach”. Duże firmy hotelarskie dokładnie zdają sobie z tego sprawę dlatego zwracają szczególną uwagę na sposób zaaranżowania pomieszczeń recepcyjnych. W hotelach od lat brylują masywne lady. Przełomem jest ostatnie dziesięciolecie, gdyż coraz większą popularność zdobywają lekkie nowoczesne konstrukcje.

Niestandardowe lady recepcyjne

Jeśli chcesz zrobić na swoich gościach niezapomniane wrażenie warto zainteresować się niestandardowymi rozwiązaniami. Przykładem jest lada recepcyjna ZigZag, która otrzymała nagrodę Product Design Award. Nagroda jest przynawana produktom odznaczającym się oryginalnym designem. Bez wątpienia oryginalność charakteryzuje ladę podświetlaną we wszystkich kolorach w skali RGB.

Podsumowanie

Lady recepcyjne to produkt kierowany zarówno do dużych korporacji jak i dla małych firm. Lada jest najważniejszym elementem umeblowania dlatego warto poświęcić jej szczególną uwagę podczas projektowania wnętrza. Wybierając ladę należy wybrać model, który wkomponuje się w charakter prowadzonej działalności. Inne meble polecamy dla biura rachunkowego, inne dla firmy IT a jeszcze inne będą odpowiednie dla recepcji w hotelu. Dlatego stojąc przed wyzwaniem wyboru lady warto zwrócić szczególną uwagę na jej indywidualny charakter identyfikujący się z wykonywaną działalnością.

Więcej informacji na stronie: https://ameco.pl/oferta/meble-biurowe/lady-recepcyjne/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne