Strona głównaMebleLady recepcyjne powinny być mocne

Lady recepcyjne powinny być mocne

Kiedy prowadzimy hotel, albo mamy wielką firmę, gdzie w holu kontrahentów przyjmuje sekretarka, to musimy się namyślić, czy nie robimy najlepiej jeżeli taką osobę posadzimy za specjalną ladą, która będzie szeroka, dość wysoka oraz równocześnie masywna.

Jeśli stwierdzimy, że konieczne są nam lady recepcyjne, to musimy skierować uwagę, aby okazały się one dość wysokie, tak żeby nie było widać, co nasz podwładny za nią robi, ale równocześnie, żeby kontrahent miał szansę wygodnie przy niej stanąć oraz rozmawiać. Z drugiej strony powinny okazać się także szerokie, aby można było położyć na nich pisma, czy paczkę jeżeli akurat przyjedzie kurier. Blaty, z których wykonywane są takie lady powinny okazać się odporne na porysowania, na wilgoć, ale także łatwe w czyszczeniu, ponieważ przecież taka lada będzie wizytówką naszego przedsiębiorstwa.

Ściany przesuwne świetnie spisują się w salach konferencyjnych

Mamy spore pomieszczenie, które używamy jako salę konferencyjną, ale okazuje się, że jest ono za duże oraz lepiej byłoby gdybyśmy mieli kilka mniejszych? Nie ma sensu stawiać stałych ścian, ponieważ może się kiedyś okazać, że jednak chcemy znaczniejszego pomieszczenia i wtedy będzie problem. Idealne do podzielenia takiej powierzchni będą ściany przesuwne. Rozsunięte będą prezentowały się jak normalne ściany i nic przez nie, nie będzie słychać, dzięki czemu dwa osobne działy będą miały szansę zrobić swoje zebrania, bez obaw, że będą zawadzały tym drugim. Kiedy będzie konieczność, jednym ruchem możemy dzielącą je ścianę rozsunąć na bok, dzięki czemu zyskamy jedno spore pomieszczenie. Takie rozwiązanie czasem jest stosowane w restauracjach, do podzielenia jednej sporej sali na kilka mniejszych, co spisuje się np. w czasie organizowania komunii.

Mamy szansę wszystko fajnie zorganizować

Trzeba wiedzieć, że nie ma tu rzeczy niemożliwych oraz jeżeli chodzi o rozwiązania powiązane z budowlanką czy aranżacją wnętrz, to możemy zrobić naprawdę wszystko. Wystarczy tylko, że będziemy wiedzieli czego pragniemy oraz jak pragniemy rozwiązać konkretny problem – więcej tutaj.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne