Strona głównaMebleWypożyczalnia mebli

Wypożyczalnia mebli

Dotychczasowa oferta, jaką przedstawiała potencjalna wypożyczalnia mebli, obejmowała propozycję dla firm organizujących bankiety. Z czasem grono usługobiorców powiększyło się o przedsiębiorców zawodowo organizujących eventy lub firmy, które incydentalnie potrzebują wyposażenia.

Co nowego w branży

Całkiem nowym pomysłem i od niedawna odkrytą niszą rynku wynajmu mebli jest oferta dla właścicieli mieszkań na sprzedaż lub na krótkoterminowy wynajem.
Wypuszczający na rynek wtórnej substancji mieszkaniowej dotychczasowe własne lokum mogą zdecydowanie podnieść dzięki temu atrakcyjność „M”. Wysprzątane mieszkanie wyposażone w nowy zestaw mebli nabiera atrakcyjności w oczach kupujących. Mogą naocznie przekonać się, jak będzie wyglądać ich przyszłe mieszkanie.
Oddający w czasowe użytkowanie lokal mogą także podnieść jego konkurencyjność. Poszukujący mieszkania na krótki okres nie chcą zwykle przewozić swoich mebli do miejsca korzystania z wynajmu. Są to bardzo często pracownicy korporacji zatrudnieni na stanowiskach menadżerskich, którym powierzono obowiązki organizacyjne w mieście oddalonym o kilkaset kilometrów od własnego domu, albo przyjeżdżający z zagranicy specjaliści wysokiego szczebla, mający do wykonania pracę w ograniczonym czasie.
Możemy także znaleźć się w sytuacji podbramkowej, kiedy po zakupie mieszkania podczas wyboru umeblowania okazuje się, że zamówiona na specjalne poruczenie kanapa zostanie wykonana i dostarczona dopiero za czas nie krótszy niż trzy miesiące. Ponieważ producent ręcznie robionych mebli ma kłopoty z zatrudnieniem i zlecenia realizuje z dwumiesięcznym opóźnieniem, które może się wydatnie zwiększyć. Wizja pustego salonu lub przyjmowania gości na pufach i materacach wprost na podłodze wydawać się może koszmarem nie do przejścia.

W takim wypadku wynajem stołków do kuchni, czy też wynajem stołów do całego domu może okazać się optymalnym wyjściem z sytuacji.

Oferta bankietowa

Kolejnym powodem skorzystania z wynajętych mebli może być okolicznościowe przyjęcie dla ilości osób, którą można nazwać ponadnormatywną. W tym wypadku można skorzystać nie tylko z oferty wypożyczenia mebli. Firmy-wypożyczalnie oferują możliwość wynajęcia na czas bankietu pełnego wyposażenia.
Oprócz sprzętów, na których podaje się potrawy, można otrzymać w pakiecie:
− nakrycia tekstylne stołów i krzeseł
− obrusy na stoły i pokrowce na krzesła w wybranej kolorystyce
− serwetki, girlandy i falbany do gustownego przybrania sali
− zastawę stołową
− zastawę szklaną z kieliszkami, szklankami i paterami
− sztućce w komplecie dla przewidzianej liczby gości
− przyprawniki i serwetniki
− wazy, platery i półmiski
− wózki kelnerskie
− ekspresy ciśnieniowe do kawy i zaparzacze
− sprzęt termo, czyli termosy i warniki.

Wielkim plusem jest sposób reakcji na zamówienie. Firmy wynajmujące wyposażenie na eventy działają bardzo szybko. Całość wyposażenia, na przykład bankietowego dostarczana jest na wskazane przez klienta miejsce i jeśli zajdzie taka potrzeba odbędzie się to w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zamówienia.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne