Strona głównaBudownictwoProjekt hali stalowej

Projekt hali stalowej

Firma PKB Piotr Witek w swoich projektach łączy nowoczesność z funkcjonalnością. Zdobyte doświadczenie pozwala na wykonywanie nowych projektów, jak również rozbudowę już powstałych konstrukcji. W ofercie znajdują się projekty budowlane i wykonawcze konstrukcji stalowych i żelbetowych. Aby sprostać wszelakim wymaganiom klienta, firma PKB Piotr Witek posiada także gotowe projekty hal dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoje inwestycje od zaraz. Szerokie grono specjalistów odpowiada za dopracowanie każdego projektu na potrzeby indywidualne klientów.

Firma PKB Piotr Witek wykonuje projekty konstrukcji stalowych hal magazynowych, hal produkcyjnych, konstrukcje halowe wsporcze dla przemysłu energetycznego, projekty linii technologicznych, hal sportowo – widowiskowych oraz budynków biurowych. Przy każdej budowie posiadamy wymagane pozwolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo także gotowe projekty, głównie te, które są najbardziej pozyskiwane przez małe i duże przedsiębiorstwa.

Na rynku istniejemy od 2012 roku. Od tego czasu wykonaliśmy ogromną ilość zleceń. Tworzymy projekty dla firm budowlanych, biur architektonicznych oraz indywidualnych klientów. Naszym pierwszym i znaczącym w karierze osiągnięciem było zaprojektowanie hali sportowo – widowiskowej w Gliwicach oraz hali produkcyjnej o powierzchni 5000mkw. Każdy projekt opracowujemy starannie, bez względu na stopień trudności, wykorzystując przy tym optymalne rozwiązania oraz przystępne ceny.

W zakładce referencje znajdą Państwo przykładowe projekty wraz z wykonaniem i szczegółowym opisem inwestycji.

Jeśli szukasz firmy, która od podstaw zadowoli Cię ciekawym projektem i sposobem realizacji skontaktuj się z nami. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pkbpw.pl Zadzwoń, napisz maila bądź wyślij zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie i wspólnie opracujemy najlepsze rozwiązanie.

Więcej na: https://www.pkbpw.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne