Strona głównaUncategorizedJak powstał Znany Księgowy?

Jak powstał Znany Księgowy?

Portal Znany Księgowy powstał ponieważ postanowiliśmy dać przedsiębiorcom możliwość sprawdzenia cen za księgowość w paru biurach rachunkowych. U nas na stronie www rejestrują się biura rachunkowe a państwo wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość sprawdzenia cen u kilku księgowych. Portal Znany Księgowy powstał z koncepcji 2 braci, którzy postanowili pomóc przedsiębiorcom znaleźć dobrego księgowego. Początkowe lata działań były trudne. Obecnie jesteśmy firmą rozpoznawalną w całej Polsce. Biuro księgowe Znany Księgowy działalnością księgową zajmuje się od kilkunastu lat. Jesteśmy firmą rodzinną działającą na lokalnym rynku od 2003 r. Nasze doświadczenie i wiedza są poparte studiami z zakresu księgowości i świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego wydanym przez ministra finansów, a także licznymi kursami z zakresu finansów, rachunkowości, kadr i płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości oraz doradztwo w marketingu , wszystko po to by nasi klienci mogli zająć się tym, co dla nich jest najistotniejsze. Nasze biuro podatkowe zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  1. niedziela          Czynne całą dobę
  2. poniedziałek    Czynne całą dobę
  3. wtorek             Czynne całą dobę
  4. środa               Czynne całą dobę
  5. czwartek          Czynne całą dobę
  6. piątek              Czynne całą dobę
  7. sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Oferta handlowa biura rachunkowego

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Sporządzamy deklaracje zusowskie i opracowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową i urlopową. Nasza oferta handlowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; przygotowanie deklaracji oraz zeznań podatkowych , sporządzanie raportów kasowych, opracowanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, opracowanie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, opracowanie miesięcznych raportów finansowych, opracowanie deklaracji dla urzędu zus i ich wysyłka drogą elektroniczną, przygotowanie deklaracji podatkowych pit, vat, cit oraz innych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków oraz strat. Jeśli szukasz sumiennego oraz sprawdzonego księgowego to firma Znany Księgowy jest dla was idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do współpracy. Nasze motto to : działaj i rozwijaj się. Staramy się cały czas pomagać firmą. Prosimy o kontakt w celu omówienia twoich trudności. Nasi eksperci pomogą wam w prowadzeniu interesów. Dzięki nam wasz biznes wystrzeli w górę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne